O mně

Jsem původně módní návrhářka, která si našla zálibu v pečení dortů. Možná právě proto je jednou z mých oblíbených dortových disciplín, výroba kabelek a dortových panenek.

Při studiu jsem si prošla kurzy sochařství, malby i kresby a to vše mi pomáhá dnes při mém sladkém tvoření. Stále se snažím zdokonalovat a každý dort je pro mě výzvou posunout se o krok dál.

Začala jsem péct pro rodinu z kvalitních surovin ´´po domácku´´ a u toho jsem zůstala i po založení své vysněné dortárny.

Postupem času jsem zjistila, že pečení dortu není jen pečení dortů. Je to sochařina, umění ve kterém mám možnost stále objevovat něco nového (například jak vypadají lidské orgány nebo mít možnost postavit dortovou budovu podle originálního stavebního projektu – dodnes jsem jediná kdo jí postavil 🙂 ).

Ráda do svých dortů zapojuji i šikovné ruce svého tatínka, který mi pomáhá s realizací těch nejšílenejších ´´bejkáren´´ – jak mým výmyslům s oblibou říká. Ano je to on kdo stojí za tím, žé mým autům blikají majáky a vrtule vrtulníku se točí.

Výroba dortů je něčím co mi dává chuť objevovat nové a to i díky vám a vašim šíleným přáním. A za to Vám od srdce dekuji 🙂